STÜDYO RES PİLATES

HEDEFİMİZ

ResPilates’de sağlığınızı,gücünüzü ve kuvvetinizi, fit görüntünüzü bizimle kazanacaksınız . Hedef;Vücudunuzdaki tüm kasların eşit şekilde çalıştırılması,dolayısıyla omurganızı eşit ve dengeli desteklemek ,kaslarınızı güçlendirmek ,esnekliğinizi arttırmak ve zihin konsantrasyon düzeyini en uç noktaya getirmek.

Vücut sağlığınızı kaybetmeden pilatese başlamanızı herzaman öneririz,sıkı-sağlam-dikduruşla yaptığınız her hareketin artık kolay olduğu bir hayatı size kazandırmak isteriz ,ama kaybedilmiş sağlığınızı da geri kazanmak için sizinle birlikteyiz

İyi bir sonuç için eğitmeninizle işe odaklanmanın önemi büyüktür. Sadece Pilatese odaklanan eğitmenle motivasyonunuz en üst düzeyde olacak ve günden güne takibimizde olup konsantrasyonunuzu yükseltmek için birlikte çalışacağız. Yaşınız kaç olursa olsun Pilates heran başlayabileceğiniz en uygun egzersiz metodudur.

  • GSM : 0533 168 45 46
  • OFİS : 0216 450 28 18
  • MAİL : info@respilates.com
  • ADRES : Kalamış/KADIKÖY
İLETİŞİM

KİMLER YAPABİLİR

Günümüzde pilates her yaş seviyesinde yapılabilecek bir egzersiz çesididir. Pilatesi sadece performansını arttırmak ve sakatlık riskini en aza indirmek isteyen sporcular değil, yaşamın günlük stresinden uzaklasmak ve yasam kalitesini arttırmak isteyen herkes yapılabilir.

İhtiyacınıza göre belirlenen programla her ders sonrasında kendinizdeki yenilenmeyi , bedeninizdeki görsel farkı , ruhunuzdaki pozitif enerjiyi hisseder ve görürsünüz…Pilatese başlamak icin sizde olması gereken tek sey günlük yasamınızı kendiniz idame ettirmenizdir, gerisi bizimle birlikte günden güne yenilenmek .

Hamileler ise; öncesinde veya hamilelik süresince pilatesi ( reformer/mat ) yaparak daha saglıklı bir sürec ve sonuca giderler ;( doktor kontrolunde ve belirli kriterlere göre ) bunun yanında dogum sonrası da bedeni toparlamak çok daha kısa bir sürec alacagından ruhsal motivasyon için de pilates bu dönemlerde yapılabilecek en güzel egzersizdir.